QMG-konsernin johtoryhmä

Kimmo Liukkonen

Toimitusjohtaja (1.3.2024 asti)

050 347 8997
kimmo.liukkonen@qmg.fi
LinkedIn

 

 

Tiina Koppinen

Toimitusjohtaja (1.3.2024 alkaen)

040 350 2225

Kirsi Aropaltio

Henkilöstöjohtaja

040 830 3729
kirsi.aropaltio@qmg.fi
LinkedIn

Tuula Haataja

Talous- ja rahoitusjohtaja

040 544 6832
tuula.haataja@qmg.fi
LinkedIn

 

Matti Ranne

Johtaja, Vastuullisuus ja kehitys

0400 317 110
matti.ranne@qmg.fi
LinkedIn

Vesa-Pekka (Vesa) Vuopio

Johtaja, Vastuullisuus ja hankinta

040 741 0341
vesa.vuopio@qmg.fi
LinkedIn

Heikki Kiiskilä

Pohjois-Suomi, aluejohtaja
Toimitusjohtaja, Kokkolan LVIS-Palvelut

040 4862 358
heikki.kiiskila@qmg.fi
LinkedIn

 

Kimmo Lehtonen

Etelä-Suomi, projektit
Toimitusjohtaja, Quattroservices

040 903 1223 kimmo.lehtonen@quattroservices.fi
LinkedIn

Johan Löfgren

Länsi-Suomi, aluejohtaja
Toimitusjohtaja, Calto

040 502 0267
johan.lofgren@qmg.fi
LinkedIn

Pekka Pöykkö

Etelä-Suomi, palvelut
Toimitusjohtaja, QMG Partners

050 432 4822
pekka.poykko@qmg.fi
LinkedIn

 

 

 

Mikko Sahikallio

Väli-Suomi, aluejohtaja
Toimitusjohtaja, Mikenti Jypro

050 477 0707
mikko.sahikallio@qmg.fi
LinkedIn