Yhteys­tietomme

Konsernin yhteystiedot

Henkilöt / Johto

Kimmo Liukkonen
Toimitusjohtaja
kimmo.liukkonen@qmg.fi
050 347 8997

Tuula Haataja
Talous- ja rahoitusjohtaja
tuula.haataja@qmg.fi
040 544 6832

Heikki Kiiskilä
Pohjois-Suomi, aluejohtaja
Toimitusjohtaja, Kokkolan LVIS-Palvelu
heikki.kiiskila@qmg.fi
040 4862 358

Kimmo Lehtonen
Etelä-Suomi, projektit
Toimitusjohtaja, Quattroservices
kimmo.lehtonen@quattroservices.fi
040 903 1223

Johan Löfgren
Länsi-Suomi, aluejohtaja
Toimitusjohtaja, Calto
johan.lofgren@qmg.fi
040 502 0267

Pekka Pöykkö
Etelä-Suomi, palvelut
Toimitusjohtaja, QMG Partners
pekka.poykko@qmg.fi
050 432 4822

Matti Ranne
Johtaja, kehitys ja vastuullisuus
matti.ranne@qmg.fi
0400 317 110

Mikko Sahikallio
Väli-Suomi, aluejohtaja
Toimitusjohtaja, Mikenti Jypro
mikko.sahikallio@qmg.fi
050 477 0707

Muut yhteystiedot

Konsernin puhelinvaihde
029 150 100

Konsernin sähköposti
info@qmg.fi

Espoo
Quattro Mikenti Group Oy
Piispantilankuja 2 A
02240 Espoo

Emoyhtiön henkilöiden sähköpostiosoitteet ovat muodossa etunimi.sukunimi@qmg.fi

HANKINTA

Petri Pakkanen
petri.pakkanen@qmg.fi
0400 293 971

HR

Sari Stenholm
sari.stenholm@qmg.fi
040 594 1272

LASKUTUS 

ostolaskut@qmg.fi
laskutus@qmg.fi

VIESTINTÄ

Teetkö juttua talotekniikasta? Tarvitsetko asiantuntevaa haastateltavaa tai
kuvia talotekniikka-asennuksista tai -huollosta? Oletko myymässä mainostilaa?

Viestinnän ja markkinoinnin yhteystiedot

Laskutusosoite

Quattro Mikenti Group Oy
Y-tunnus: 2824749-4

Verkkolaskutus
Operaattori: Maventa
Verkkolaskuosoite: 003728247494
Välittäjätunnus: 003721291126
Jos verkkolaskujenne välittäjä on pankki, tällöin Maventan välittäjätunnus on DABAFIHH

Sähköpostiskannaus
invoice-28247494@kollektor.fi

Yhteydenottolomake

"*" näyttää pakolliset kentät

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Vapaa haku

{{filteredResults.length}} hakutulosta

Rajaa artikkeleita

{{data.settings.services.title}}

{{data.settings.destinations.title}}

{{item.title}}

{{item.name}}

{{item.contact_title}}

{{item.phone}}

{{item.email}}

{{item.address}}

{{item.city}}

{{cat}}
{{location}}

Ei urakoitsijoita valituilla suodattimilla